KONST / Litografier / Färglitografi 16123086
nr 1612 3086
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 228/260. Färglitografi, bildmått: 67x49 cm, yttermått inklusive ram: 80x63 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:55:41
14/4 07:23:39
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor